• Darovanie 2% zo svojich daní z príjmu

Vážení rodičia, starí rodičia a priatelia školy,

srdečne Vám ďakujeme za to, že ste aj minulý rok 2%  zo svojich daní prispeli na činnosť Občianskeho združenia rodičov pri MŠ Veľká Ida č. 359.

Finančné prostriedky, ktoré naša škola touto formou získala minulý rok, boli využité na:

Vzdelávacie pomôcky Albii Mapy:

- závesné tabule,

- manipulačné pomôcky - súbor magnetických kartičiek

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v našej škole darovaním 2% z dane aj v ďalšom roku.

Zákon umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Občianske združenie rodičov pri MŠ Veľká Ida č. 359. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% budú využité v prospech detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Opäť sa na Vás obraciame s prosbou o darovanie finančnej čiastky formou poukázania 2% z dane za rok 2023  na prijímateľa:

Obchodné meno: OBČIANSKE ZDRUŽENIE PRI MATERSKEJ ŠKOLE VEĽKÁ IDA Č. 359

Právna forma: ZDRUŽENIE

IČO: 52019918

Sídlo: VEĽKÁ IDA , Súpisné číslo: 359

Obec: VEĽKÁ IDA, PSČ: 044 55

Ak sa rozhodnete darovať 2% zo svojich daní pre naše občianske združenie, obe tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením), doručte do 30. apríla 2023 na daňový úrad podľa Vášho bydliska alebo odovzdajte v materskej škole najneskôr do 24. apríla 2024.

Ďakujeme pekne.